המסך שיש לו הכל! ASUS ROG Swift PG32UCDP עם OLED 4K 240Hz ב₪4,530 במקום ₪7,289!
Amazon
0
קופונים אחרונים:
+הצג עוד
As an Amazon Associate we earn from qualifying purchases.
ASUS ROG Swift PG32UCDP
מסך גיימינג עם מפרט מטורף!
  • OLED
  • 32" WOLED
  • True 10-bit
  • 4K 240Hz
  • FHD 480Hz
  • 0.03ms
  • G-SYNC
  • Heatsink ייעודי ויחודי
  • 99% DCI-P3
  • AI Gaming
  • USB-C 90W
  • תומך 220V
בארץ גרסה מקבילה בכ7,289 (PG32UCDM)
באמזון –
Sale
ASUS ROG Swift 32” 4K OLED Gaming Monitor (PG32UCDP) - WOLED, Dual Mode (4K 240Hz, FHD 480Hz), 0.03ms, G-SYNC Compatible, Custom Heatsink, AI Gaming, 99% DCI-P3,True 10-bit, USB-C 90W, 3yr Warranty
  • 32-inch 4K (3840 x 2160) WOLED gaming monitor with versatile dual mode (4K @ 240 Hz or FHD @ 480 Hz)